Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-01-09) Bądź na bieżąco

Powstała nowa aplikacja na smartfony - COTEROZ. Dowiedz się więcej!

Od połowy grudnia mieszkańcy Chorzowa mogą korzystać z nowego narzędzia, które ułatwi im planowanie wolnego czasu oraz uczestniczenie w życiu kulturalnym, społecznym i sportowym miasta. 
 
Aplikacja mobilna COTEROZ - nawiązująca nazwą do systemu rowerów miejskich KAJTEROZ - to kalendarium, w którym będą zawarte wszystkie informacje o wydarzeniach odbywających się w Chorzowie, organizowanych zarówno przez Urząd Miasta jak i domy kultury, teatry, obiekty sportowe a także organizacje pozarządowe i inne podmioty.
 
Użytkownik będzie mógł filtrować kategorie wydarzeń, które są przedmiotem jego zainteresowania np. sport, kultura, wydarzenia dla dzieci, teatr czy kino. Każde wydarzenie w kalendarium będzie miało krótki opis oraz link, który przekieruje do strony organizatora po więcej informacji, z możliwością rezerwacji lub kupna biletu. Aplikacja umożliwi dzielenie się interesującymi wydarzeniami ze znajomymi za pomocą dostępnych komunikatorów. Osoby nie znające miasta skorzystają z pewnością z mapki, dzięki której odnajdą miejsce, w którym odbywa się wydarzenie.
 
Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w Google Play. Niebawem będzie tez na App Store.
 
Aplikacja COTEROZ

powrót

Wyróżnione aktualności:

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny