Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-12-04) Clearex gra dobrze dzięki kibicom.

Już w najbliższą sobotę (7.12.2019 o godz. 17.00) chorzowianie podejmują KS Constract Lubawa.

Na dobry wynik sportowy składa się wiele elementów. Jednym z ważniejszych jest udział kibiców. Dlatego w tym sezonie MORiS i Clearex dokładają starań, aby na mecze przychodziło ich jak najwięcej. Dbamy też o wypracowanie kultury kibicowskiej polegającej na pozytywnym dopingu.

Bieżący sezon jest dla zespołu udany, piłkarze zajmują czwarte miejsce w tabeli. Ale ważniejsze są sportowe emocje dostarczane obecnym na meczach kibicom. Walka o każdą piłkę, zmiany prowadzenia, gole w końcówkach meczów, derbowe pojedynki. Wszystko to sprawia, że widownia z każdym meczem bardziej się zapełnia. A wśród publiczności coraz częściej można spotkać całe rodziny.

Ostatni mecz Clearex zakończył wygraną 3:1 z Gwiazdą Ruda Śląska. Teraz zmierzy się z sąsiadem z tabeli KS Constract Lubawa (oba zespoły zgromadziły po 18 punktów). Beniaminek z północy Polski radzi sobie zaskakująco dobrze. Zapowiada się kolejny ciekawy mecz.

Atrakcje będą nie tylko piłkarskie. Zapraszamy do obejrzenia występów zespołu tanecznego Atria, korzystania z oferty gastronoma, a dzieci mogą bawić się z animatorem. W przerwie meczu będzie okazja do udziału w konkursie z nagrodami.

Zapraszamy!

powrót

Wyróżnione aktualności:

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny