Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-11-21) Sobota z Clearexem Chorzów

Już w najbliższą sobotę Clearex Chorzów zmierzy się z Gwiazdą Ruda Śląska

Zapowiada się prawdziwe święto futsalu w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113. Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszytskich kibiców do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. O godz. 15.00 zagrają najmłodsi adepci dyscypliny reprezentujący kluby Clearex Chorzów oraz Gwiazda Ruda Śląśka a zaraz po nich na boisko, o godz 17.00, wybiegną zespoły seniorskie obu klubów. Oczywiście dbamy o to aby dużo się działo nie tylko w aspekcie sportowym. Zapraszamy do sprawdzenia oferty nowego gastronoma, dzieci mogą bawić się z animatorem, a w przerwach meczów wystąpią zespoły taneczne

WHY NOT

Dancehallowa formacja młodzieżowa prowadzona w MDK BATORY przez Annę Gogolok. Zespół przeszedł długą drogę od szkolnego projektu do najliczniejszej formacji dancehallowej w Chorzowie, a zainteresowanie tą grupą poskutkowało naborem do grupy początkującej dla tych, którzy w przyszłości chcieliby dołączyć do WHY NOT. Bo właściwie DLACZEGO NIE?

 

SHAKE A LEG JUNIOR

Zespół pochodzi nie tylko z jednej szkoły (SP nr 32 w Chorzowie), ale w większości składa się z uczniów jednej klasy: 6a. Jest dowodem na to, że dobra praca trenerów (Anna Jasiołek i Patryk Czyż) może zwykły zespół szkolny uczynić równym zespołom z najdroższych szkół tańca. Formacja pracuje nad nowym układem tanecznym, ale tym razem zaprezentują jeszcze układ z poprzedniego sezonu.

 

 

 

powrót

Wyróżnione aktualności:

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny