Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-07-16) Chorzowska Dycha

Przed Nami pierwsza edycja biegu ulicznego - zapisz się już dziś!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10 km ulicznym biegu "Chorzowska Dycha", którego trasa przebiegać będzie ulicami Chorzowa. 1 września o godz. 11:00 startujemy z chorzowskiego Rynku, natomiast metę ustawimy na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy 10a. Dokładna trasa biegu zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej nie później niż 10 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie zgłoszenia internetowego na stronie http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/chorzowska10/ oraz opłacenie pakietu startowego za pośrednictwem Dotpay. Łączna liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób.

Opłata startowa za udział w biegu jest uzależniona od dnia zapisu:

  • 30 zł przy zapisie do 1 sierpnia
  • 40 zł przy zapisie do 25 sierpnia
  • 50 zł w dniu biegu

Dla każdego biegacza przygotowaliśmy m. in. gadżet oraz posiłek regeneracyjny na mecie, a na trasie biegu ustawione będą punkty odżywcze oraz medyczne. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji depozyt, a na mecie będzie możliwość skorzystania z natrysków. Do dnia 25 sierpnia zamieścimy na naszej stronie internetowej mapę z zaznaczeniem parkingów oraz trasami dojścia z parkingów na metę i start. 

Za ukończony bieg każdy z biegaczy otrzyma pamiątkowy medal. Dla najlepszej trójki wśród mężczyzn oraz kobiet przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Ponadto wyłonimy najlepszą trójkę spośród Chorzowian oraz Chorzowianek.

Nie zwlekaj z zapisem - biegaj z Nami 1 września!

powrót

Wyróżnione aktualności:

COVID-19 – Nowe procedury

Prosimy wszystkich Klientów o zapoznanie się z nowymi oświadczeniami, które obowiązują przy wejściu na nasze baseny oraz siłownię.

Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button