Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-11-30) 3, 2, 1... start!

Już jutro startują chorzowskie lodowiska

Jak co roku, z początkiem grudnia oddajemy do dyspozycji mieszkańców nasze lodowiska. Istotną zmianą w tym sezonie jest przeniesienie lodowiska, które mieściło się przy ul. 3-go Maja, na ul. Filarową (w miejsce kortów tenisowych). Decyzję taką podjedliśmy w związku z planowym remontem ul. 3-go Maja, co znacznie utrudniłoby dojazd na nasz obiekt. Lodowisko przy ul. Katowickiej zostaje na swoim starym, niezmiennym od 2006 miejscu.

Oba obiekty wyposażone są w wypożyczalnie łyżew, szlifiernię oraz depozyt. Ponadto dla osób, które chcą zacząć przygodę z łyżwami udostępniamy pingwinki do nauki jazdy. Ze ślizgawek można korzystać zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej. Liczymy, że ten sezon będzie równy udany co poprzedni, kiedy nasze lodowiska odwiedziło łącznie blisko 23.000 osób. Jednak nie czekamy z założonymi rękami tylko przygotowaliśmy kilka akcji, mających na celu promocje naszych lodowisk. Raz w miesiącu odbędzie się akcja „Środa to nagroda”. Wśród wszystkich osób, które skorzystały tego dnia z naszych ślizgawek wylosujemy zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody. O terminach będziemy informować na bieżąco.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta stworzyliśmy specjalną ofertę dla chorzowskich przedszkoli. Każda placówka może skorzystać z naszej ślizgawki, a to wszystko pod czujnym okiem instruktora. Za pierwszą wizytę przedszkolaki zapłacą symboliczną złotówkę, a na koniec poczęstujemy ich gorącą herbatą. Wszystkie zainteresowane przedszkola prosimy o kontakt z Działem Imprez pod nr 32 2411 111.

Dla uczniów chorzowskich szkół proponujemy skorzystanie z naszych lodowisk w ramach godzin wychowania fizycznego, a osoby nieposiadające łyżew zapłacą za wypożyczenie jedynie 2zł. W poprzednich sezonach chorzowska młodzież chętnie korzystała z naszych ślizgawek dlatego taka forma spędzenia zajęć szkolnych powinna przypaść im do gustu.

Ceny biletów:

  • Bilet wstępu normalny – 6 zł
  • Bilet ulgowy – 4 zł
  • Karnet imienny 10 wejść – 40 zł
  • Karnet imienny 5 wejść – 25 zł
  • Wypożyczenie pary łyżew na 45 minut – 7 zł
  • Szlifowanie łyżew – 5 zł
  • Depozyt – za darmo

Czekamy na Państwa od 1 grudnia!

Film promujący lodowiska

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny