Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-09-10) Chorzowska Liga Padla

Za nami pierwszy sezon rozgrywek padlowych

W związku z coraz większym zainteresowaniem i chęcią rywalizacji przez klientów naszego kortu zdecydowaliśmy się na stworzenie rozgrywek ligowych. Liga rozpoczełą się 23 kwietnia i trwała do 8 września. Rywalizacja przebiegała w dwóch ligach (1. i 2.), w których udział wzięło 20 par. Łącznie rozegrano ponad 100 meczów! Niewątpliwie, dzięki rozgrywkom, w których można było rywalizować z różnymi przeciwnikami, podniósł się poziom sportowy wszystkich zawodników, którzy już szykują się na przyszły sezon.

Pierwsze miejsce w 1. lidze, bez przegranego meczu, zajęła para Szczygłowski/Kolasa. Drugie miejsce przypadło parze Adamik/Walczak, natomiast ostatnie miejsce podium należało do pary Tatarczyk-Piecha/Najdenov. W drugiej lidze na pierwszym miejscu znalazła się para Czaja/Breguła, durgie miejsce zajęła para Jacoszek/Góra, natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło parze Owczarczyk/Pajestka.

Na zakończenie rozgrywek zaprosiliśmy wszystkie pary do Pucharu Ligi. Był to jednocześnie dzień podsumować tegorocznych rozgrywek. W Pucharze, podobnie jak w lidze bezkonkurencyjna okazała się para Szczygłowski/Kolasa, która zdominowała chorzowskie rozgrywki. Drugie miejsce zajęła para Tatarczyk-Piecha/Najdenov, natomiast trzecie miejsce przypadło parze Piecha/Krzystanek.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon Chorzowskiej Ligi Padla. Przypominamy jednocześnie, że sezon padla trwa dalej - zapraszamy na kort!

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny