Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-05-15) Turniej o Złotą Rakietę

W drugiej edycji turnieju uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach – squashu i padlu

23 czerwca odbędzie się druga edycja Turnieju o „Złotą Rakietę”. Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch dyscyplinach rakietowych – squashu oraz padlu. Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach.

Turniej rozpocznie się od zmagań w squashu, a miejscem rozgrywek będą korty OSiR „Skałka” Świętochłowice. Start zaplanowany jest na godz. 10:00, a system rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. Koniec pierwszej części turnieju zaplanowany jest na ok. godz. 15:00, po czym zawodnicy będą mieli przerwę.

Drugim, a jednocześnie finałowym, etapem turnieju są rozgrywki w padla. Mecze rozpoczną się o godz. 16:00 na korcie zlokalizowanym przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie (przy Centrum Handlowym AKS). W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców.

Imprezę objęli patronatem prezydenci Chorzowa oraz Świętochłowic: Andrzej Kotala i Dawid Kostempski. Na najlepszych czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 10 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/turniej/ Więcej informacji pod nr telefonu: 504 115 017.

Regulamin turnieju

Videorelacja z zeszłorocznego turnieju

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny