Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-02-28) Poznaj naszych aqua instruktorów

Przedstawiamy sylwetki osób, które poprowadzą zajęcia Aqua Spinningu, Aqua Stepu i Aqua Jump

Tylko jeden dzień trwała przedsprzedaż karnetów na nowe zajęcia aqua, które zaczynają się 5 marca na basenie przy Pl. Powstańców. Poniżej przedstawiamy naszych instruktorów, którzy poprowadzą treningi w wodzie.

Ponadto informujemy, że w związku z tak dużym zainteresowaniem będziemy rozważać zwiększenie ilości osób ćwiczących, jak również wprowadzenie do oferty zajęć Aqua Aerobicu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej.

Agata Reich - poprowadzi zajęcia z Aqua Stepu w poniedziałki o godz. 19:00

instruktorka aqua

Swoje metody treningowe opieram na wiedzy zaczerpniętej z Akademii Wychowania Fizycznego, oraz wzbogacam doświadczeniem zdobytym na różnorodnych kursach od mobilności po trójbój siłowy. Dodatkowo jestem żywo zainteresowana dietetyką sportową i kliniczną, którą studiuję na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. We współpracy stawiam przede wszystkim na zdrowie i poprawę ogólnej sprawności fizycznej. Twój cel i zaangażowanie zamieniam na widoczne efekty. Hobbistycznie znajduję czas na biegi długo dystansowe oraz narciarstwo alpejskie.

Magda Pyka - poprowadzi zajęcia z Aqua Spinningu w środy o godz. 18:00 i z Aqua Jump w środy o godz. 19:00

instruktorka aqua

Jestem Instruktorem z kilkuletnim doświadczeniem, a zajęcia prowadzę na sali i w wodzie od 2009r. Jestem absolwentką AWF Katowice oraz GWSH Katowice. Na codzień pracuje jako terapeuta zajeciowy. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach miedzy innymi Nordic Walking, „Aktywna przez 9 miesięcy”, Indor Cycling, Pilates. Staram się zarazić klientki pozytywną energią ceniąc sobie milą i wesołą atmosferę na zajęciach.

Grzegorz Pietrzyński - poprowadzi zajęcia z Aqua Spinningu w poniedziałki o godz. 18:00

Jestem instruktorem pływania z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Moim celem jest upowrzechnianie i kształtowanie wartości i postaw propagujących sportowy styl życia, co potwierdzam swoją osobą. Oprócz pływania interesuję się grą w squasha, badmintona, jazdą na nartach oraz jazdą na rowerze górskim. Swoją pasję do roweru wyrażam uczestnictwem w maratonach górskich, w ktorych od kilku lat biorę udział. Lubię pracować z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi motywując ich do pracy nad sobą oraz dążenia do wyznaczonych celów. Serdecznie zapraszam na zajęcia aquaspinningu i szczerze wierzę że zarażę Was moją pasją.

powrót

Wyróżnione aktualności:przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę honorujemy karty sportowo-rekreacyjne
przejdź na stronę karta dużej rodziny

Partnerzy

 • przejdź na stronę Chorzów miasto
 • przejdź na stronę chorzowianin
 • przejdź na stronę comtv
 • przejdź na stronę chorzowtv
 • przejdź na stronę decathlon katowice
 • przejdź na stronę hotelscombined
 • przejdź na stronę laserhouse
 • przejdź na stronę kontento
 • przejdź na stronę chśpwik
 • przejdź na stronę tubachorzowa
 • przejdż na stronę www.dieta.pl
 • przejdź na stronę jestemfit