Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Zapraszamy na… śniadanie!

2022-06-22

To jedna z niewielu szans, aby spędzić sobotnie południe na murawie stadionu przy ul. Cichej! Zapraszamy na nasze sportowe „Śniadanie na trawie”! Będzie dużo dobrej zabawy!

Aktywna sobota na chorzowskim stadionie przy ul. Cichej? Tylko 2 lipca podczas corocznego „Śniadania na trawie”! To niezwykła szansa na zwiedzenie zaplecza stadionu, na którym „Niebiescy” zdobywali tytuły Mistrza Polski.

Oprócz tego – na murawie stadionu przygotujemy dla wszystkich uczestników świetne atrakcje! Będzie okazja do spróbowania swoich sił w sportowych grach i zabawach. Na imprezę zapraszamy wszystkich, a w sposób szczególny – całe rodziny wraz z najmłodszymi pociechami!

Spakujcie koce, przygotujcie prowiant i zapisujcie się na wydarzenie! Impreza odbędzie się w sobotę, 2. lipca od godz. 11:00. Wpisowe to 5 zł za osobę, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym adresem.

Na zakończenie imprezy przygotowaliśmy jak zwykle wielką bitwę na balony wodne – zapewniamy, że żaden uczestnik pojedynku nie wyjdzie ze stadionu suchy, więc może przydać się ubranie na zmianę.

Plakat

Call Now Button