Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Szczegółowy program „Uwolnij Swoją Energię” już dostępny!

2022-05-11
Uczestnicy Maratonu Fitness

Przypominamy, że w najbliższą sobotę o 16:00 rozpocznie się na Orliku przy ul. Kościuszki Maraton Fitness. Zachęcamy do dołączenia całe rodziny, bo atrakcji nie zabraknie!

Nasza impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Na najmłodszych na Orliku przy ul. Kościuszki czekać będzie animator, który poprowadzi gry i zabawy na piasku. Dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach fitness, które poprowadzą Instruktorki, które na co dzień spotkacie w Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113.

Program imprezy:

16:00 – 16:30 – Dance Warm Up – Iza Magdziarek

16:40 – 17:10 – Body Shape – Dorota Grzyszczok

17:30 – 18:00 – Power Tabata – Patrycja Darowska

18:00 – wręczenie nagród

18:10 – 18:40 – Core + Stretch – Dorota Grzyszczok

Przypominamy, że wszyscy ćwiczący powinni mieć ze sobą własną matę do ćwiczeń!

Przypominamy również, że na Orliku będziecie mogli spotkać naszych Partnerów – wśród nich ekipę Decathlon Katowice DTŚ, która przygotuje strefę sprzętów i strojów fitness, przedstawicieli MEON EMS, dzięki którym poznacie zupełnie nowy sposób na treningi oraz Dietetyk Annę Zielińską-Błaszczyk, która udzieli porad i zaprosi na krótkie konsultacje.

Zapraszamy również wszystkie osoby, które nie zapisały się na wydarzenie, a poczują chęć dobrej zabawy w ostatniej chwili – wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich! Przy odrobinie szczęścia będziecie mogli wrócić do domów z upominkami i voucherami, które przygotowali nasi Partnerzy Wydarzenia!

Call Now Button