Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Święto Wody odbyło się w KS Hajduki!

2022-05-10

W minioną sobotę 18 rodzin spotkało się na basenie przy ul. Granicznej, aby zmierzyć się w 6. wodnych konkurencjach. Była rywalizacja i emocje, ale również świetna zabawa i wyjątkowa, rodzinna atmosfera! Zobacz krótką fotorelację z wydarzenia!

IX Wiosenne Święto Wody odbyło się 7. Maja na basenie KS Hajduki. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 18 rodzin. Zmierzyliśmy się w 6. konkurencjach, w których liczyły się nie tylko umiejętności pływackie, ale również celność, spryt i umiejętność nurkowania.

Po każdej konkurencji rodziny otrzymywały punkty do klasyfikacji łącznej. Decydujący okazał się – jak zwykle – wielki finał, czyli wodny, dmuchany tor przeszkód, który przysporzył wielu uczestnikom sporych kłopotów. Nie sposób zliczyć wszystkich upadków do wody podczas kolejnych prób pokonania wodnych przeszkód. Najważniejsze, że wszyscy szczęśliwie dotarli do mety dzięki pomocy Ratownikom WOPR (Oddział Miejski Chorzów). Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pomoc przy naszym wydarzeniu!

Ostateczna klasyfikacja wyłoniła 3 najlepsze drużyny. Na podium znaleźli się:

  1. Klaudia, Kamil i Janusz PIETRUSZKA
  2. Oliwier i Dominik SZOLC
  3. Łukasz, Mateusz i Piotr BEDNARSCY

Zwycięzcy otrzymali nagrody przygotowane przez sponsorów imprezy – Decathlon Katowice DTŚ (wśród nich bony na zakup sprzętu pływackiego) oraz wejściówki do Sali Zabaw Fun&Sport w Świętochłowicach.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i już zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia!

Call Now Button