Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Samorządowcy zagrają z dziennikarzami!

2023-03-17

Wyjątkowy mecz, w którym spotkają się chorzowscy samorządowcy z dziennikarzami odbędzie się już w sobotę, 18. marca o godz. 11:00 w hali przy ul. Dąbrowskiego 113. W tym dniu najważniejszy jednak nie będzie wynik, a bezdomne zwierzęta – to dla nich spotkamy się w tym dniu w Chorzowie!

Przed nami mecz pełen piłkarskich emocji – choć tak naprawdę nie o sportową rywalizację tutaj chodzi, lecz o wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt! Chorzowscy samorządowcy rzucili wyzwanie dziennikarzom i staną naprzeciw nim już 18 marca! Pierwszy gwizdek w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 zabrzmi o godzinie 11:00.

Wstęp na mecz jest darmowy. Podczas wydarzenia zbierane będą „cegiełki” na rzecz chorzowskiego Schroniska. Oprócz tego przeprowadzona zostanie zbiórka artykułów, których obecnie najbardziej brakuje zwierzakom oraz personelowi placówki. Na miejsce można przynieść:

– żwirek dla kotów zbrylający;
– płyny do podłóg, proszki do prania, ręczniki papierowe, preparaty do czyszczenia powierzchni sanitarnych, gąbki, itp.;
– dobrej jakości karma mokra i sucha (np. Brit [Care/Premium], Acana, Bosch, Farmina dla małych i średnich psów oraz Feringa, MAC’s, Farmina dla kotów);
– drapaki (małe i duże);
– budki miękkie dla kotów;
– karma weterynaryjna dla psów typu GASTRO;
– wilgotne chusteczki (np. dla niemowląt);
– długie smycze (zwykłe, nie typu flexi) i obroże oraz szelki dla psów.

Zapraszamy!

Call Now Button