Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Uwolnij Swoją Energię

W sobotę 21 maja 2017 na ORLIKu przy ul. Kościuszki odbyła się druga edycja imprezy „Uwolnij Swoją Energię”. Przy nie do końca sprzyjającej pogodzie, kilkadziesiąt pań podjęło wyzwanie i wzięło udział w maratonie fitness. Energizer, Fit Power, Power Strenght, Stretch It – taki zestaw zajęć tego dnia przygotowały dla uczestniczek nasze instruktorki Iza i Dominika oraz Dominika z Decathlon Katowice. Wszystkie osoby, które zapisały się na maraton otrzymały karimatę do ćwiczeń oraz pamiątkowe koszulki, które przygotował Decathlon Katowice.

W „Próbie siły” można było sprawdzić swoje możliwości w wyciskaniu na ławce 50% swojej masy ciała, wykrokach z workiem, trzymaniu pozycji w powietrzu na prostych rękach na poręczach do pompek, trzymaniu kettlebella na prostych ramionach, planku na DTS-ie. W tych konkurencjach chętnie uczestniczyła również damska część zgromadzona na obiekcie, a dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach nasz główny partner imprezy – Decathlon Katowice – ufundował nagrody rzeczowe.

„Kraina uśmiechu” – tam najmłodsi mogli korzystać z atrakcji przygotowanych przez Dziecięce Centrum Tańca MAJERY. Zabawy z chustą, malowanie twarzy, tańce w rytm muzyki to tylko niektóre z niespodzianek, które w ten dzień czekały na dzieci. Ponadto dla najbardziej aktywnych przygotowaliśmy upominki.

W przerwach pomiędzy zajęciami uczestniczki mogły odwiedzić stoiska naszych partnerów. Centrum Medyczne Silesia Clinic wraz z Organique Katowice oferowali masaże regeneracyjne ciała oraz pielęgnacyjne dłoni. Naturhouse przeprowadzał analizę budowy ciała oraz doradzał w kwestiach zdrowego żywienia. Ponadto można było spróbować świeżo tłoczonych soków od Lokalnego Rolnika Chorzów, zapoznać się z ofertą kosmetyków Oriflame oraz rozbroić bombę z Laserhouse Katowice. Swoje walory artystyczne tego dnia zaprezentowała grupa Atria Cheerleaders,a wśród uczestniczek maratonu fitness odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez MORiS oraz partnerów wydarzenia.

Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za udział i widzimy się za rok 🙂

Fotorelacja:

 

Regulamin imprezy


Wydarzenie na facebook


Partnerzy

e

f
h

 

Patroni medialni

c

b


Plakat wydarzenia