Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Uwolnij Swoją Energię

Przed Nami trzecia edycja wyjątkowej imprezy pod nazwą „Uwolnij Swoją Energię z MORiS Chorzów i Decathlon Katowice”, która odbędzie się 19 maja o godz. 16:00 na ORLIKU przy ul. Kościuszki w Chorzowie.

Podobnie jak rok temu głównym punktem programu będzie „Maraton Fitness”, podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą ćwiczyć pod okiem naszych instruktorek. Na tegoroczną imprezę przygotowaliśmy bardzo ciekawy zestaw zajęć: Power Dance, Fit Power, Power Strenght, Power Stretch! Będzie więc rozgrzewka, następnie „trochę” wysiłku, później „coś” na wzmacnianie. a na koniec rozciąganie – można powiedzieć układ idealny. Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy karimatę do ćwiczeń, która na pewno przyda się tego dnia!

W specjalnej strefie, swój sprzęt do ćwiczeń wystawi Decathlon Katowice, a w trakcie imprezy każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości w „Próbie Siły”. Najmłodszych zabierzemy do „Krainy uśmiechu”, gdzie animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przeprowadzą gry i zabawy, m. in. zabawy z chustą, malowanie twarzy.

Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli zasięgnąć, u naszych partnerów, porad zdrowotnych i dietetycznych, a także fizjoterapeutycznych. Wśród uczestników wylosujemy również nagrody, w tym m. in. wejściówki na fitness, siłownię oraz basen.

Dla wszystkich woda, batoniki oraz owoce! Nie zabraknie również innych atrakcji!

Fotorelacja 2017:

Wideorelacja 2017:

Regulamin imprezy


Wydarzenie na facebook


Partnerzy

e

f

 

Patroni medialni

c

b

przejdź na stronę tubachorzowa


Plakat wydarzenia