Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-09-30) Chorzowska Liga Padla

Puchar Ligi zakończył tegoroczne rozgrywki

To był bardzo długi sezon drugiej edycji Chorzowskiej Ligi Padla. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły łącznie 23 zespoły, które rozegrały ponad 150 spotkań. Co roku dołączają do ligi nowe pary, dzięki czemu poziom sportowy jest coraz większy - mamy nadzieję, że w kolejnych latach będzie podobnie. Pierwsze miejsce w lidze zdobyła para Naydenov/Adamik, drugie miejsce Kolasa/Pałus a na ostatnim miejscu podium stanęła para Łukasik/Łukasik. Zobacz cały ranking rozgrywek.

Podobnie jak w zeszłym roku na zakończenie rozgrywek odbył się Puchar Chorzowskiej Ligi Padla, w którym udział wzięło 7 par. W wielkim finale spotkała się jedynka (Naydenov/Adamik) oraz dwójka (Kolasa/Pałus). O zwycięstwie zdecydowało 2 punkty - 9:8 (5) taki wynik pozwolił parze Naydenov/Adamik zgarnąć dublet w sezonie.

Trzecia edycja Chorzowskiej Ligi Padla rozpocznie się wiosną 2020r, a wszystkich miłośników padla zapraszamy jeszcze na nasz kort, który będzie dostępny do 13 października - po tym czasie nastąpi montaż lodowiska sezonowego.

puchar ligi

puchar ligi

puchar ligi

puchar ligi

powrót

Wyróżnione aktualności:

 

plakat biesiada

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny