Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-09-02) Biegali po Chorzowie

Pierwsza edycja Chorzowskiej Dychy przeszła do historii

Już teraz wiemy, że idea biegu po Chorzowie to był strzał w dziesiątke. Blisko 250 biegaczy stanęło na starcie, który zlokalizowany był na chorzowskim rynku. Do pokonania było 10 km a trasa przebiegała m. in. ul. Wolności, ul. Sobieskiego, ul. Astrów, Parkiem Róż, ul. Sienkiewicza, ul. Floriańską. Meta usytuowana była na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy 10, a pierwszy zawodnik przekroczył ją po 32 minutach. Trasa była wymagająca, a i pogoda nie do końca sprzyjała biegaczom - 35 stopni dało się we znaki, ale po przekroczeniu mety na twarzach była widoczna radość.

Każdy uczestnik oprócz pamiątkowego gadżetu - bidonu, otrzymał po przekroczeniu mety pamiątkowy medal, a dla najlepszych czekały statuetki oraz nagrody - bony do sklepu Decathlon Katowice, vouchery na wczasy do wykorzystania w Salonie Biura Podróży Itaka AKS Chorzów, vouchery do Hoteu Gorczowski w Chorzowie oraz karnety na baseny MORiS.

Gratulujemy najlepszym w poszczególnych kategoriach oraz wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i przebiegli "Chorzowską Dychę"!

Wyniki kategorii OPEN K i M

Wyniki Kategorii Chorzowian

chorzowska dycha

chorzowska dycha

chorzowska dycha

chorzowska dycha

powrót

Wyróżnione aktualności:

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny