Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-05-15) It's Time!

Przedstawiamy rozkład zajęć na zbliżający się Maraton Fitness

Już niedługo, bo 25 maja od godz. 16:00 na ORLIKU przy ul. Kościuszki w Chorzowie, odbędzie się wyjątkowa impreza - "Uwolnij Swoją Energię". Już dziś wiemy, że będzie nas minimum 100-tu. Wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się internetowo zapraszamy w dniu wydarzenia do zapisów. 

Głównym punktem programu będzie maraton fitness, gdzie uczestnicy będą trenować pod okiem naszych instruktorów. Na tegoroczną imprezę przygotowaliśmy bardzo ciekawy zestaw zajęć - od rozgrzewki, po mocny wycisk, kończąc na rozciąganiu:

  • Warm-up Time
  • Boxing Time
  • Power Time
  • Stretch Time

W "Próbie siły" uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności m. in. w wyciskaniu na ławce 50% swojej masy ciała, marszu w przysiadzie z workiem. Najmłodsi również nie będą się nudzić - specjalnie dla nich animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przygotują "Krainę Uśmiechu", a tam malowanie twarzy, zabawy z chustą i wiele więcej!

Ponadto wszystkie osoby będą mogły skorzystać z porad zdrowotnych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych u naszych partnerów, ale zapewniamy, że to na pewno nie wszystko co przygotowaliśmy na ten dzień! Przypominamy, że wszystkie osoby zapisane przez formularz internetowy otrzymają karimatę do ćwiczeń oraz pamiątkową koszulkę. 

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny