Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-04-25) Uwolnij Swoją Energię

Maraton fitness, próba siły, kraina uśmiechu i dużo więcej!

Przed Nami kolejna edycja wyjątkowej imprezy pod nazwą "Uwolnij Swoją Energię", która odbędzie się 25 maja w godz. 16:00-19:00 na ORLIKU przy ul. Kościuszki w Chorzowie. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w ramach akcji "Szyjemy na miarę. Chorzów Miasto Kobiet" oraz Metropolitarnego Święta Rodziny.

Podobnie jak w poprzednich latach głównym punktem programu będzie "Maraton Fitness", podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą ćwiczyć pod okiem instruktorów. Już niebawem podamy opisy zajęć, które pojawią się podczas wydarzenia. Dla pierwszych 100 osób, które zapiszą się na maraton fitness przez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/use/, przygotowaliśmy karimatę do ćwiczeń oraz pamiątkową koszulkę!

W specjalnej strefie, swój sprzęt do ćwiczeń wystawi Decathlon Katowice, a w trakcie imprezy każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości w "Próbie Siły". Najmłodszych zabierzemy do „Krainy uśmiechu”, gdzie animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przeprowadzą gry i zabawy, m. in. zabawy z chustą, malowanie twarzy.

Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli zasięgnąć, u naszych partnerów, porad zdrowotnych i dietetycznych, a także fizjoterapeutycznych. Wśród uczestników wylosujemy również atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich woda, batoniki oraz owoce! Nie zabraknie również innych atrakcji!

Wstęp na imprezę wolny - już dziś rezerwujcie sobie czas!

Tak bawiliśmy się rok temu:

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny