Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-04-12) Turniej o Złotą Rakietę

W trzeciej edycji turnieju uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach – badmintonie i padlu

18 maja odbędzie się trzecia edycja Turnieju o Złotą Rakietę. Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch dyscyplinach rakietowych – badmintonie oraz padlu. Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach.

Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie odbywać się jednocześnie w obu dyscyplinach. Miejscem rozgrywek badmintona będzie sala sportowa przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie, natomiast w padla, tradycyjnie, grać będziemy na obiekcie pry ul. Katowickiej 6 w Chorzowie. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń.

W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców.  Na najlepszych czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 20 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/zlotarakieta/. Więcej informacji pod nr telefonu: 504 115 017.

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny