Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-02-05) Walentynki na lodowisku i basenie

Luty to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych par. Już niebawem, 14 lutego nastąpią długo wyczekiwane Walentynki! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji.

Często poszukiwania odpowiedniego pomysłu na spędzenie święta zakochanych są bardzo trudnym zadaniem. W związku z tym, postanowiliśmy wam pomóc i przygotowaliśmy dla was dwie propozycje na ten dzień. Pierwszą z nich jest walentynkowy pobyt w naszym Saunarium! Każda para, która wspólnie odwiedzi nasz obiekt oraz podczas zakupu wejściówki da sobie symbolicznego buziaka, będzie mogła skorzystać z atrakcji w promocji 2 za 1 – pełnej odpłatności należy wówczas dokonać tylko za jedną osobę, natomiast druga będzie mogła wejść do saun za symboliczną złotówkę (dotyczy tylko biletu jednogodzinnego). We wnętrzu naszego Saunarium czekać na pary będą seanse w saunie suchej z saunamistrzami, którzy za pomocą specjalnych olejków zapachowych oraz muzyki stworzą dla was prawdziwie walentynkowy nastrój, natomiast w łazni parowej przygotują dla wszystkich przybyłych prawdziwą relaksacyjną niespodziankę! Początek wydarzenia nastąpi o godzinie 18:00.

Tego dnia zapraszamy również na lodowisko przy ul. Katowickiej. Podczas ślizgawek o godz. 19:00 oraz 20:00 każda para, która potwierdzi swoje uczucia „buziakiem” przy kasie będzie mogła skorzystać z biletu promocyjnego. Jedna z osób zapłaci za ślizgawkę symboliczną złotówkę (druga osoba zgodnie z cennikiem). Ponadto zachęcamy wszystkie zakochane pary do zrobienia i wrzucenia zdjęcia z akcentem walentynkowym z lodowiska na naszym profilu na portalu Facebook (post zostanie opublikowany 14.02 o godz. 18:45 i pod tym postem należy wrzucać swoje zdjęcia, w konkursie udział biorą zdjęcia zrobione tylko podczas ślizgawki o godz. 19:00 i 20:00 i te które zostaną wrzucone najpóźniej 14.02 do godz. 23:59). Do zdjęć można wykorzystać materiały, które przygotujemy specjalnie na ten dzień. Zdjęcie z największą ilością „lajków” otrzyma zaproszenie do restauracji. Zbieranie "lajków" potrwa do 17 lutego do godz. 23:59, a zwycięską parę ogłosimy w poniedziałek 18 lutego na naszym fanpagu.

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny