Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2019-01-04) Nowy rok = nowe postanowienia - cz. III

Zapraszamy na nasze baseny

Nowy rok to dobra okazja, żeby zrobić sobie postanowienia. My proponujemy odwiedzić nasze baseny, na których nie tylko można pływać. W naszej ofercie znajdą Państwo również treningi w wodzie oraz pobyt w saunarium. 

Na basenie w KS Hajduki przy ul. Granicznej we wtorki i czwartki odbywają się zajęcia Aqua Aerobiku. Koszt zajęć to 16 zł bilet normalny oraz 10 zł bilet ulgowy. Istnieje również możliwość zakupu karnetów, które dają gwarancję miejsca na treningach. Przeczytaj więcej o naszych zajęciach w KS Hajduki.

Na naszym drugim basenie, który zlokalizowany jest na Pl. Powstańców oferujemy udział w zajęciach Aqua Spinningu, Aqua Jumpu oraz Aqua Stepu. Treningi odbywają się w poniedziałki oraz środy. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów z wykorzystaniem sprzętu. Koszt jednorazowych zajęć to 25 zł, jednak zachęcamy do zakupu karnetów, które daja gwarancję miejsca i są bardziej opłacalne. Ponadto w piątek zapraszamy na Aqua Aerobik. Koszt zajęć to 16 zł bilet normalny oraz 10 zł bilet ulgowy. Przeczytaj więcej o naszych zajęciach na Pl. Powstańców.

W tym samym obiekcie, od grudnia 2018r., działa saunarium, w skład którego wchodzi: sauna sucha, sauna parowa, sauna infrared, strefa relaksu oraz strefa chłodu. W saunarium może przebywać jednocześnie 20 osób. Przeczytaj więcej o cenach oraz godzinach otwarcia naszego saunarium.

aqua aerobik hs hajduki

aqua spinning plac powstańców

strefa relaksu saunarium plac powstańców

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny