Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-12-04) Otwarcie Saunarium już w poniedziałek!

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie w przyszłym tygodniu będzie mógł dopisać do swojej historii kolejną ważną datę. Już 10 grudnia 2018 roku nastąpi długo wyczekiwane otwarcie Saunarium przy Placu Powstańców Śląskich w Chorzowie!

W przyszły poniedziałek do państwa dyspozycji oddane zostanie profesjonalne Saunarium, zlokalizowane w naszym obiekcie przy Placu Powstańców Śląskich. Do użytku mieszkańców Chorzowa, a także pozostałych gości udostępniamy kompleks składający się z trzech saun: suchej, parowej oraz infrared. Dodatkowo każdy z przybyłych będzie mógł w strefie schładzania skorzystać z  wiadra bosmańskiego,  balii, kostkarki lodu, a także odprężyć się w strefie wypoczynku. Całość wnętrza zaaranżowana jest w niezwykle unikatowym klimacie.

Dla naszych klientów,  którzy chcieliby rozpocząć przygodę z formą rekreacji jaką jest saunowanie, przygotowaliśmy strefę tekstylną i nietekstylną, obowiązujące w wyznaczonych w regulaminie godzinach. Ponadto w wybranych dniach odbywać się będą  seanse z Saunamistrzem, który za pomocą rytuałów opierających się o rozprowadzanie powietrza nasyconego różnego rodzaju olejkami zapachowymi przeniesie każdego w świat niezwykłych doznań.

Do dyspozycji oddajemy regulamin ogólny Saunarium, a także zasady obowiązujące w  poszczególnych saunach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Przygotowana przez nas oferta zawiera ceny biletów, zróżnicowane ze względu na dni tygodnia. Funkcjonować będzie także naliczanie minutowe.

Przeczytaj więcej na temat naszego saunarium.

Regulaminy i cennik:

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny