Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-10-05) Nowe zajęcia i nowa trenerka!

Od wtorku w naszej ofercie fitness nastąpi zmiana. Zapraszamy wszystkie panie do udziału w zajęciach „zdrowy kręgosłup”.

Od przyszłego wtorku, tj. 9 październia w harmonogramie zajęć fitness nie znajdziecie już treningu callanetics, który odbywał się o godzinie 19:30. W jego miejscu pojawią się zajęcia o nazwie „zdrowy kręgosłup”. Co więcej, zostaną one poprowadzone przez nową trenerkę – Monikę. Poznajcie bliżej naszą nową twarz na siłowni i przeczytajcie co o sobie mówi:

"Jestem wielbicielką aktywnego spędzania czasu. Od dziecka sport był zawsze obok mnie: pływanie, wspinaczka skałkowa, górskie wędrówki, sztuki walki - to tylko niektóre z uprawianych  przeze mnie na przestrzeni lat dyscyplin."

"Instruktor fitness to mój zawód i pasja. Fascynują mnie przeróżne formy zajęć grupowych tj. trening  funkcjonalny, rowerowy, interwałowy, TRX, Bosu, TBC, Bpu, step, aquafitness, ale także pilates, zdrowy kręgosłup, streching i joga. Podczas wielu godzin przerzuciłam także sporo kilogramów na siłowni- posiadam certyfikaty trenera personalnego oraz trenera kulturystyki. Jednak kiedy nie znajdziesz mnie, ani na sali fitness, ani na siłowni miej pewność, że pokonuje właśnie kilometry przygotowując się do kolejnego startu biegowego lub Nordic Walking. Uczestniczyłam w wielu imprezach biegowych. W roku 2015 na Festiwalu Biegowym w Krynicy udało mi się zdobyć II miejsce w I Mistrzostwach Polski w Hill Nordic Walking. W 2016 w cyklu biegów Perły Małopolski zdobyłam III miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii wiekowej. To samo miejsce w klasyfikacji generalnej udało się wywalczyć w Chorzowskim Półmaratonie Parkowym. Na co dzień, prywatnie, jestem studentką dietetyki i mamą czternastomiesięcznej Zośki i już prawie pięcioletniej Helenki. Ciągłe doskonalenie swych umiejętności, rozwój i zdobywanie wiedzy niezbędnej w wykonywanym zawodzie to mój cel. Moje motto, to: lepsza z każdym dniem."

Aktualny grafik znajdziecie TUTAJ

 

powrót

Wyróżnione aktualności:


przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę karta dużej rodziny