Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2018-02-12) Komplet zawodników, rekordowa pula nagród oraz niespodzianka dla snowboardzistów

Już tylko kilka dni dzieli nas od Otwartych Zawodów w w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów.

To będą kolejne rekordowe zawody. Mimo zwiększenia liczby zawodników ze 120 do 150, zapisy zakończyły się w rekordowo krótkim czasie – pięciu dni. Pula nagród przekroczyła sumę 13 tys. złotych. Na kolejne rekordy liczymy już w sobotę.

Dobrym wynikom i miłej zabawie pomoże kilka informacji. Zawody podobnie jak w poprzednich latach odbywają się w ośrodku narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej. Osoby, które korzystają z transportu autobusem, zapraszamy na zbiórkę o godz. 7.15 w sobotę na parkingu przed halą sportową MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie.

Już w Istebnej prosimy zawodników o zgłoszenia do Biura Zawodów. Tak jak rok temu będzie to namiot ustawiony przy kasie ośrodka narciarskiego. W biurze będą wydawane Nr startowe oraz kupony na posiłek. W biurze można również zgłosić drużynę do rywalizacji rodzinnej. Okazanie Nr startowego w kasie uprawnia do otrzymania 20% rabatu na karnety czasowe i punktowe (nie ma możliwości zwrotu rabatowanych punktów!.

Zawody rozpoczynają się o godz. 11.00. Udział w zawodach polega na dwukrotnym pokonaniu trasy slalomu giganta. Niestawiennictwo na starcie powoduje dyskwalifikację zawodnika. Starty odbywają się zgodnie z numeracją zawodników. 

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony snowboardzistów, zjazdy zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach - Open Kobiet i Open Mężczyzn.

Imprezą towarzyszącą będzie event sklepu Decathlonu Katowice, który na nasze zaproszenie udostępni około 50 par nart i 10 desek snowboardowych do testowania. W trakcie zawodów zapraszamy również do naszego miasteczka u podnóża stoku.

W Empiro będą wydawane posiłki, i będzie można oddać Nr startowy po zawodach. W miasteczku odbędzie się dekoracja zwycięzców. Warto będzie poczekać niezależnie od wyniku sportowego – mamy kilka niespodzianek.

Tegoroczne nagrody ufundowali MORiS Chorzów, Salon Firmowym BP Itaka AKS Chorzów, Decathlon Katowice, ChŚPWiK, Sieć hoteli Focus, Hotele Diament, Laserhouse Katowice, Park Trampolin JumpCity, Fitness Factory Chorzów, Maciej Szczygłowski - Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa, portal Chorzowianin.pl.

Zobacz zdjęcia z poprzednich imprez, przeczytaj regulamin i poznaj więcej szczegółów na temat imprezy.

powrót

Wyróżnione aktualności:przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki
przejdź na stronę honorujemy karty sportowo-rekreacyjne
przejdź na stronę karta dużej rodziny

Partnerzy

 • przejdź na stronę Chorzów miasto
 • przejdź na stronę chorzowianin
 • przejdź na stronę comtv
 • przejdź na stronę chorzowtv
 • przejdź na stronę decathlon katowice
 • przejdź na stronę hotelscombined
 • przejdź na stronę laserhouse
 • przejdź na stronę kontento
 • przejdź na stronę chśpwik
 • przejdź na stronę tubachorzowa
 • przejdż na stronę www.dieta.pl
 • przejdź na stronę jestemfit