Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie
(2017-08-08) Turniej o Złotą Rakietę MORiS
Prawdopodobnie pierwszy tego typu turniej - i to w Chorzowie

2 września odbędzie się pierwsza edycja (prawdopodobnie jedynego takiego w historii) Turnieju o „Złotą Rakietę MORiS”. Rywalizacja toczyć będzie się w dwóch dyscyplinach rakietowych – tradycyjnym tenisie ziemnym oraz padlu. Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach.

Turniej rozpocznie się od zmagań w tenisie ziemnym, a miejscem rozgrywek będą korty tenisowe przy ul. Filarowej w Chorzowie. Start zaplanowany jest na godz. 10:00, a system rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. Koniec pierwszej części turnieju zaplanowany jest na ok. godz. 15:00, po czym zawodnicy będą mieli trzygodzinną przerwę.

Drugim, a jednocześnie finałowym, etapem turnieju są rozgrywki w padla. Mecze rozpoczną się o godz. 18:00 na korcie zlokalizowanym przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie (przy Centrum Handlowym AKS). W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców.

Dla najlepszych przygotowaliśmy puchary oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 10 zł za zespół. Zgłoszenia mailowe przyjmowane będą na adres manager@moris.chorzow.pl (w mailu proszę podać imiona i nazwiska oraz tel. kontaktowy). Więcej informacji: 504 115 017.
Regulamin turnieju

powrót

Aktualności:


Archiwum aktualności

MORSIKi3
honorujemy
kartadr