Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

(2017-05-05) Energizer, Fit Power, Power Strenght, Stretch It!
Przedstawiamy rozkład zajęć podczas zbliżającego się Maratonu Fitness

Już niedługo, bo 20 maja od godz. 16:00 na ORLIKU przy ul. Kościuszki w Chorzowie, odbędzie się wyjątkowa impreza - "Uwolnij Swoją Energię". Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy tego dnia wiele atrakcji.

Głównym punktem programu będzie maraton fitness, gdzie uczestnicy będą trenować pod okiem naszych instruktorek. Na tegoroczną imprezę przygotowaliśmy bardzo ciekawy zestaw zajęć: Energizer, Fit Power, Power Strenght, Stretch It! Będzie więc rozgrzewka, następnie "trochę" wysiłku, później "coś" na wzmacnianie. a na koniec rozciąganie - można powiedzieć układ idealny! 🙂 Pierwsze 100 osób, które będą uczestniczyć w maratonie fitness otrzymają karimatę do ćwiczeń, która na pewno się przyda nie tylko tego dnia.

W "Próbie siły" uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności m. in. w wyciskaniu na ławce 50% swojej masy ciała, marszu w przysiadzie z workiem, trzymaniu pozycji w powietrzu na prostych rękach na poręczach do pompek. Najmłodsi również nie będą się nudzić - specjalnie dla nich animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przygotują "Krainę Uśmiechu", a tam malowanie twarzy, zabawy z chustą i wiele więcej!

W trakcie przerw między zajęciami fitness, swoje walory artystyczne zaprezentuje grupa Atria Cheerleaders. Ponadto wszystkie osoby będą mogły skorzystać z porad zdrowotnych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych u naszych partnerów, ale zapewniamy, że to na pewno nie wszystko co przygotowaliśmy na ten dzień!

Tak było rok temu:

powrót

Aktualności:





MORSIKi3
honorujemy
kartadr