Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie
(2017-03-21) Uwolnij Swoją Energię!
Maraton fitness, próba siły, kraina uśmiechu i dużo więcej!

Już po raz drugi organizujemy wyjątkową imprezę pod nazwą "Uwolnij Swoją Energię z MORiS Chorzów i Decathlon Katowice", która odbędzie się 20 maja 2017 o godz. na ORLIKU przy ul. Kościuszki w Chorzowie. 

Podobnie jak rok temu głównym punktem programu będzie "Maraton Fitness", podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą ćwiczyć pod okiem naszych instruktorek. Już niebawem podamy opisy zajęć, które pojawią się podczas wydarzenia. Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy karimatę do ćwiczeń, która na pewno przyda się tego dnia!

W trakcie imprezy każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości w "Próbie SIły" czyli w konkurencjach rodem ze Strongamnów – m. in. spacer buszmena, przerzucanie opony, waga płaczu. Najmłodszych zabierzemy do „Krainy uśmiechu”, gdzie animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przeprowadzą gry i zabawy, m. in. zabawy z chustą, malowanie twarzy.

Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli zasięgnąć, u naszych partnerów, porad zdrowotnych i dietetycznych, a także fizjoterapeutycznych. Wśród uczestników wylosujemy również nagrody, w tym m. in. wejściówki na fitness, siłownię oraz basen.

Dla wszystkich woda, batoniki oraz owoce! Nie zabraknie również innych atrakcji! 
Wstęp na imprezę wolny - już dziś rezerwujcie sobie czas!

Tak bawiliśmy się rok temu:

powrót
Aktualności:
Archiwum aktualności


MORSIKi3
honorujemy
kartadr