Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie
(2017-03-13) Zadbaj o zdrowie i dobrą formę
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć sportowo-rekreacyjnych

Szukasz miejsca na aktywne spędzenie wolnego czasu? Chcesz zadbać o swoje zdrowie i zrealizować plany o wymarzonej sylwetce? Skorzystaj z naszej oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych i odwiedź nasze obiekty. 

W Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego do dyspozycji jest siłownia oraz zajęcia fitness. Tabata, Be Fit czy Cardio to tylko niektóre z naszych propozycji - grafik zajęć dostępny jest tutaj. Zajęcia fitness odbywają się również w KS Hajduki przy ul. Granicznej, a rozkład zajęć można zobaczyć tutaj.

Ponadto w naszej ofercie można znaleźć zajęcia aqua aerobiku, które odbywają się na basenie KS Hajduki przy ul. Granicznej. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 20.15–21.00, a więcej o zajęciach można przeczytać tutaj.

Dla osób potrzebujących relaksu i regeneracji do dyspozycji są 4 sauny, które znajdują się na naszych obiektach. Pobyt w saunie zalecany jest nie tylko ze względów rekreacyjnych, ale też na walory zdrowotne: skutecznie poprawia krążenie, jest sposobem na przewlekłe choroby na przykład napięcie mięśni grzbietu, zapalenie stawów a także ogólne wskazania dla poprawy wydolności oraz jako środek hartujący przy obniżonej odporności. Informacja o naszych saunach dostępna jest tutaj.

Na naszych obiektach honorujemy również karty sportowo-rekreacyne - sprawdź które.

powrót

Aktualności:


Archiwum aktualności
MORSIKi3
honorujemy
kartadr